Series
Ratings
54- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Drink MastersRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0