Titles you rated
Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei!Rated ★ 3.5
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Carnival PhantasmRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5