Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
The Hollow Crown: The Wars of the RosesRated ★ 3.5
EricRated ★ 3.5
Patrick MelroseRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5