Movies
Ratings
211
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
xXxRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0