Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0