Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0