Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Samurai CatRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0- Rollin' SafariRated ★ 4.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 4.0
Tarzan & JaneRated ★ 3.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.0
The AristocatsRated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0