Movies
Ratings
54
The World of LoveRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 1.0
AftersunRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0