Series
Ratings
84
True HauntingRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
My Sweet DearRated ★ 4.0
First Love AgainRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Marry Me NowRated ★ 2.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.0
I Believe in LoveRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.5