Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0