Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0