Movies
Ratings
154
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Weekend in TaipeiRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
White BirdRated ★ 3.5