Movies
Ratings
77
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
DarkmanRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 2.5
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
Tokyo FistRated ★ 4.0
A Snake of JuneRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
PickpocketRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 4.0
Army of DarknessRated ★ 4.0