Movies
Ratings
37
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0