Titles you rated
CoralineRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5
How to Be LovedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Night FishingRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Between the Two of UsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
The FriendsRated ★ 4.5
IntimaciesRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5