Titles you rated
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0