Movies
Ratings
165
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0- InsertRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0