Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
GhostedRated ★ 3.5
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
I Used to Be FamousRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SpiritedRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.5