Movies
Ratings
155
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.5