Series
Ratings
57
The UntamedRated ★ 0.5
MashleRated ★ 0.5
Nailed It!Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 1.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.0
South ParkRated ★ 3.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 0.5- KakeguruiRated ★ 1.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
PenguindrumRated ★ 2.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0