Series
Ratings
14
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The WitchRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.0- 더 딴따라Rated ★ 0.5
Long VacationRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0