Movies
Ratings
326
The King's Case NoteRated ★ 1.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MasterRated ★ 1.5
The KingRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0