Movies
Ratings
200
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 4.0
The UnderdogRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5