Titles you rated
BarbieRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0