Movies
Ratings
54
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
WishRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.5
NopeRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5