Movies
Ratings
123
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0