Movies
Ratings
413
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
MirageRated ★ 3.0
The TripRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5