Series
Ratings
414
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0