Titles you rated
Strangers From HellRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Class of LiesRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0