Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0