Series
Ratings
41
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 1.5
Unsung CinderellaRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0