Movies
Ratings
84
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Babette's FeastRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5