Movies
Ratings
20
Us and ThemRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0