Movies
Ratings
321
High and LowRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Adaptation.Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0