Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0