Series
Ratings
80
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
BOYS PLANETRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5- Season 4Rated ★ 3.5
Season 3Rated ★ 3.5
Season 2Rated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.5- Bread BarbershopRated ★ 2.5
- Turning MecardRated ★ 2.5
- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.5
- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 0.5