Series
Ratings
251
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Honey Lemon SodaRated ★ 3.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
Men's KouRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Once AgainRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Love RevolutionRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0