Movies
Ratings
56
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5