Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5