Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0