Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0