Series
Ratings
448
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 2.0
Ssss.DynazenonRated ★ 2.5
Edens ZeroRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5