Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 5.0