Titles you rated
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
- K-ON!!Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5