Movies
Ratings
71
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5- Other LifeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- AmbushRated ★ 2.5
InterfaceRated ★ 2.5
The StrangerRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
3-IronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Continental ’25Rated ★ 1.5
IncoherenceRated ★ 3.5