Titles you rated
NewtopiaRated ★ 0.5
CelebrityRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Dance MomsRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Salon De HolmesRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5