Titles you rated
ThirstRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0