Titles you rated
The FounderRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0