Series
Ratings
16
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0