Series
Ratings
94
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5